2017-10-19

2017-2018 GÜZ YARIYILI ARA SINAV PROGRAMI



NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM VİZE SINAVI TAKVİMİ 
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 15:30 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
7.11.2017 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
8.11.2017 15:30 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
9.11.2017 10:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
10.11.2017 10:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
13.11.2017 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
14.11.2017 10:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
14.11.2017 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
15.11.2017 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
16.11.2017 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 15:30 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
7.11.2017 11:00 Genel Turizm KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
8.11.2017 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
9.11.2017 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
10.11.2017 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
13.11.2017 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
14.11.2017 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
15.11.2017 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
16.11.2017 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 15:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
7.11.2017 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
8.11.2017 11:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
9.11.2017 11:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
10.11.2017 11:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
13.11.2017 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
14.11.2017 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
15.11.2017 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
16.11.2017 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
17.11.2017 11:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 16:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
7.11.2017 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
8.11.2017 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
9.11.2017 16:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
13.11.2017 16:00 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
14.11.2017 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
15.11.2017 13:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 13:30 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
7.11.2017 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
8.11.2017 13:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
9.11.2017 13:30 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
13.11.2017 13:30 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
14.11.2017 13:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
15.11.2017 13:30 Girişimcilik KS Öğr.El.Esra ERTÜRK
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 14:00 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
7.11.2017 14:00 Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
8.11.2017 14:00 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
9.11.2017 14:00 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
13.11.2017 14:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
14.11.2017 14:00 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
15.11.2017 14:00 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
2.ÖĞRETİM        
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 15:30 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
7.11.2017 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
8.11.2017 15:30 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
9.11.2017 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
10.11.2017 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
13.11.2017 17:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
14.11.2017 15:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
14.11.2017 17:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
15.11.2017 17:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
16.11.2017 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
         
2.ÖĞRETİM        
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
6.11.2017 16:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
7.11.2017 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
8.11.2017 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
9.11.2017 16:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
13.11.2017 16:00 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
14.11.2017 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
15.11.2017 16:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY