2016-10-04

2016-2017 Akademik Yılı Oryantasyon Programı2016-2017 AKADEMİK YILI ORYANTASYON PROGRAMI
2016-2017 Akademik yılı oryantasyon programı 04.10.2016 tarihinde saat 10:30'da Yüksekokul konferans salonunda gerçekleşti. Programa tüm birinci sınıf öğrencileri katıldı.
Yüksekokulumuz yeni öğrencilerine Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Veli SIRIM “Siz, sadece bizim öğrencilerimiz değil, her biriniz ayrı bir kıymet ve değerde olan misafirlerimizsiniz.”diyerek seslendi. Yrd. Doç. Dr. Veli SIRIM’ın konuşmalarının ardından Marmaraereğlisi İlçe Kaymakamı Hüseyin KARAMEŞE, İlçe Emniyet Müdürü Yaşar TERZİOĞLU, Belediye Başkan yardımcısı İrfan TÜTÜN de birer konuşma yaparak İlçenin genel yapısı, sosyal olanaklar ve yaşam ile ilgili bilgiler verdi. Konuşmacılar İlçe yönetim kademesi olarak Yüksekokulumuz öğrencilerinin öğrenim süreleri boyunca yanlarında olacaklarını ifade ettiler.
Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Hicran Özlem ILGIN tarafından yeni öğrencilerimize Yüksekokulumuz eğitim ve öğretim sistemi, üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari yapı, sosyal olanaklar ve topluluklara ilişkin bilgilerin verildiği bir sunum yapıldı. Sunumun ardından oryantasyon toplantısı tamamlandı.
Yüksekokulumuza yeni katılan tüm öğrencilerimize akademik yaşamlarında başarılar dileriz.