2018-01-04

2017-2018 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI



NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAVI TAKVİMİ 
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 10:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
15.1.2018 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
16.1.2018 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
16.1.2018 15:00 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
17.1.2018 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
17.1.2018 15:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
18.1.2018 10:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
18.1.2018 15:00 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
19.1.2018 10:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
19.1.2018 15:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
15.1.2018 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
16.1.2018 11:00 Genel Turizm KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
16.1.2018 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
17.1.2018 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
17.1.2018 15:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
18.1.2018 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
18.1.2018 14:30 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
19.1.2018 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF
15.1.2018 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
15.1.2018 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
16.1.2018 11:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
16.1.2018 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
17.1.2018 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
17.1.2018 15:00 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
18.1.2018 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
18.1.2018 14:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
19.1.2018 11:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
19.1.2018 15:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 15:30 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
16.1.2018 15:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
16.1.2018 16:30 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
17.1.2018 15:30 Muhasebe KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
18.1.2018 13:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
18.1.2018 15:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
19.1.2018 15:30 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 13:30 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
16.1.2018 13:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
16.1.2018 14:30 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
17.1.2018 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
17.1.2018 14:30 Girişimcilik KS Öğr.El.Esra ERTÜRK
18.1.2018 13:30 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
19.1.2018 13:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 14:00 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
16.1.2018 14:00 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
17.1.2018 14:00 Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
17.1.2018 16:00 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
18.1.2018 14:00 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
18.1.2018 16:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
19.1.2018 14:00 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
         
İKİNCİ ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAVI TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF        
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
15.1.2018 15:00 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
16.1.2018 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
16.1.2018 15:00 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
17.1.2018 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
17.1.2018 15:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
18.1.2018 15:00 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
18.1.2018 16:00 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
19.1.2018 15:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
19.1.2018 16:00 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF        
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
15.1.2018 15:30 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
16.1.2018 15:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
16.1.2018 16:30 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
17.1.2018 15:30 Muhasebe KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
17.1.2018 16:30 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
18.1.2018 15:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
19.1.2018 15:30 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU