2019-01-11

2018-2019 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI



NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU
2018-2019 GÜZ DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAVI TAKVİMİ 
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI D.SORUMLUSU 
21.1.2019 12:30 Türk Dili 1 Okt.Mine Engin TEKAY
21.1.2019 14:30 Klavye Teknikleri Öğr.Gör.Hakan URUÇ
22.1.2019 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 Okt.Levent TANER
22.1.2019 14:30 Ekonomi 1 Öğr.Gör.Hakan URUÇ
23.1.2019 12:30 Yabancı Dil 1 Okt.Tijen TÜLÜBAŞ
23.1.2019 14:30 Yaşam Becerileri Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
24.1.2019 12:30 Bilgisayarlı Büro Prog. Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK
24.1.2019 14:30 Yön.Asistanlığı Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
25.1.2019 12:30 Temel Hukuk Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
25.1.2019 14:30 İşletme 1 Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI D.SORUMLUSU 
21.1.2019 10:00 Önbüro Hizmetleri Öğr.Gör.Fazilet AVCU
21.1.2019 12:30 Türk Dili 1 Okt.Mine Engin TEKAY
22.1.2019 10:00 İletişim Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
22.1.2019 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 Okt.Levent TANER
23.1.2019 12:30 Yabancı Dil 1 Okt.Tijen TÜLÜBAŞ
23.1.2019 14:30 Yaşam Becerileri Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
24.1.2019 10:00 Yiyecek İçecek Servisi Öğr.Gör.Sami AVCU
24.1.2019 11:30 Genel Turizm Öğr.Gör.Fazilet AVCU
25.1.2019 10:00 Kat Hizmetleri Öğr.Gör.Fazilet AVCU
25.1.2019 11:30 Bilgi İletişim Tek. Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF
21.1.2019 10:30 Genel Muhasebe Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
21.1.2019 12:30 Türk Dili 1 Okt.Mine Engin TEKAY
22.1.2019 10:30 Mikro Ekonomi Öğr.Gör.Hakan URUÇ
22.1.2019 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 Okt.Levent TANER
23.1.2019 12:30 Yabancı Dil 1 Okt.Tijen TÜLÜBAŞ
23.1.2019 14:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
24.1.2019 10:30 Mesleki Matematik Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
24.1.2019 13:00 Ofis Programları Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK
25.1.2019 10:30 Temel Hukuk Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
25.1.2019 13:00 Genel İşletme Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI D.SORUMLUSU 
21.1.2019 15:30 Kalite Yönetim Sistemleri Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
22.1.2019 15:30 İletişim Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
22.1.2019 16:00 Etkili Güzel Konuşma Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
23.1.2019 15:30 Ticari Matematik Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
23.1.2019 16:00 Girişimcilik Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
24.1.2019 13:00 Büro Yönetimi Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
24.1.2019 15:30 Muhasebe Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
25.1.2019 15:30 Mesleki İngilizce Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
       
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI D.SORUMLUSU 
21.1.2019 13:30 Menü Planlama Öğr.Gör.Sami AVCU
22.1.2019 13:30 Turizm Mevzuatı Öğr.Gör.Sami AVCU
23.1.2019 15:00 Girişimcilik Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
24.1.2019 13:30 Kat Kontrolü Öğr.Gör.Fazilet AVCU
24.1.2019 15:00 Turizm Pazarlaması Öğr.Gör.Sami AVCU
25.1.2019 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri Öğr.Gör.Fazilet AVCU
25.1.2019 15:00 Mesleki İngilizce Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI D.SORUMLUSU 
21.1.2019 14:00 Vergi Hukuku Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
22.1.2019 14:00 Finansal Yönetim Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
23.1.2019 14:00 Şirketler Muhasebesi Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
24.1.2019 11:30 Girişimcilik Öğr.Gör.Hakan URUÇ
24.1.2019 14:00 Paket Programları Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
25.1.2019 11:30 Borçlar Hukuku Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
25.1.2019 14:00 Maliyet Muhasebesi Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
       
İKİNCİ ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAVI TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI D.SORUMLUSU 
21.1.2019 15:30 Kalite Yönetim Sistemleri Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
22.1.2019 15:30 İletişim Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
22.1.2019 16:00 Etkili Güzel Konuşma Öğr.Gör.Dr.Hicran Ö.ILGIN
23.1.2019 15:30 Ticari Matematik Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
23.1.2019 16:00 Girişimcilik Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
24.1.2019 15:30 Muhasebe Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
24.1.2019 16:00 Büro Yönetimi Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
25.1.2019 15:30 Mesleki İngilizce Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU