2017-12-07

2017-2018 GÜZ YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI



NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU    
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM FİNAL SINAVI TAKVİMİ     
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
26.12.2017 10:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
26.12.2017 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
27.12.2017 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
28.12.2017 15:00 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
29.12.2017 10:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
2.1.2018 15:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
3.1.2018 15:00 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
4.1.2018 15:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
5.1.2018 10:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
26.12.2017 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
27.12.2017 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
28.12.2017 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
29.12.2017 11:00 Genel Turizm KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
2.1.2018 15:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
3.1.2018 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
4.1.2018 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
5.1.2018 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 12:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
26.12.2017 11:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
26.12.2017 12:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
27.12.2017 12:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
28.12.2017 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
29.12.2017 11:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
2.1.2018 15:00 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
3.1.2018 11:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
4.1.2018 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
5.1.2018 11:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 15:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
26.12.2017 15:30 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
27.12.2017 15:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
28.12.2017 15:30 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
29.12.2017 15:30 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
2.1.2018 15:30 Muhasebe KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
3.1.2018 13:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 13:30 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
26.12.2017 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
27.12.2017 13:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
28.12.2017 13:30 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
29.12.2017 13:30 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
2.1.2018 13:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
3.1.2018 13:30 Girişimcilik KS Öğr.El.Esra ERTÜRK
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 14:00 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
26.12.2017 14:00 Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
27.12.2017 14:00 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
28.12.2017 14:00 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
2.1.2018 14:00 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE
3.1.2018 14:00 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
4.1.2018 14:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
2.öğretim
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF        
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 17:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
26.12.2017 15:00 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
26.12.2017 17:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
27.12.2017 15:00 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
27.12.2017 17:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Nuriye AKKAŞ
28.12.2017 15:00 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
29.12.2017 15:00 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
2.1.2018 15:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
3.1.2018 15:00 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
4.1.2018 15:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF        
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
25.12.2017 15:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
26.12.2017 15:30 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
27.12.2017 15:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
28.12.2017 15:30 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU
29.12.2017 15:30 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
2.1.2018 15:30 Muhasebe KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY
3.1.2018 15:30 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Sercan GÜLAY