2022-06-24

2021-2022 Bahar Yarıyılı Bütünleme Sınav Programı



2021-2022 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME PROGRAMI
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI 1.SINIF    
TARİH SINAV SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ DERSİ VEREN ÖĞR.ELEMANI
4.07.2022 12:30 İletişim D-1 ÖĞR.GÖR.İBRAHİM BAYINDIR
4.07.2022 15:30 Türk Dili I D-1 ÖĞR.GÖR.MİNE ENGİN TEKAY
4.07.2022 16:30 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I D-1 ÖĞR.GÖR.LEVENT TANER
5.07.2022 10:30 Genel İşletme  D-1 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
5.07.2022 12:30 Bilgi ve Belge Yönetimi D-1 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
5.07.2022 15:30 Yabancı Dil II D-1 ÖĞR.GÖR.HÜSEYİN KURT
6.07.2022 10:30 Ekonomi II D-1 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
6.07.2022 12:30 Müşteri İlişkileri Yönetimi D-1 ÖĞR.GÖR.İBRAHİM BAYINDIR
6.07.2022 14:30 Gönüllülük Çalışmaları D-1 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
7.07.2022 10:30 Teknoloji Kullanımı D-1 ÖĞR.GÖR.YARKIN ÇELİK
7.07.2022 12:30 Mesleki Yazışmalar D-1 ÖĞR.GÖR.YARKIN ÇELİK
7.07.2022 14:30 Beden II D-1 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 1.SINIF    
TARİH SINAV SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ DERSİ VEREN ÖĞR.ELEMANI
4.07.2022 12:30 Otel İşletmeciliği D-2 ÖĞR.GÖR.FAZİLET AVCU
4.07.2022 15:30 Türk Dili I D-2 ÖĞR.GÖR.MİNE ENGİN TEKAY
4.07.2022 16:30 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I D-2 ÖĞR.GÖR.LEVENT TANER
5.07.2022 10:30 Önbüro Oda İşl. D-2 ÖĞR.GÖR.FAZİLET AVCU
5.07.2022 12:30 Kat Hiz.Tem.İşleri D-2 ÖĞR.GÖR.FAZİLET AVCU
5.07.2022 15:30 Yabancı Dil II D-2 ÖĞR.GÖR.HÜSEYİN KURT
6.07.2022 10:30 Beden II D-2 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
6.07.2022 12:30 Turizm ve Çevre D-2 ÖĞR.GÖR.YARKIN ÇELİK
7.07.2022 10:30 Turizm Ekonomisi D-2 ÖĞR.GÖR.SAMİ AVCU
7.07.2022 12:30 Tur Op.ve Sey.Ac. D-2 ÖĞR.GÖR.SAMİ AVCU
7.07.2022 14:30 Mesleki İngilizce I D-2 ÖĞR.GÖR.SEVGİNAR NALBANTOĞLU
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1.SINIF    
TARİH SINAV SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ DERSİ VEREN ÖĞR.ELEMANI
4.07.2022 12:30 Ticaret Hukuku D-3 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
4.07.2022 15:30 Türk Dili I D-3 ÖĞR.GÖR.MİNE ENGİN TEKAY
4.07.2022 16:30 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I D-3 ÖĞR.GÖR.LEVENT TANER
5.07.2022 10:30 Makro Ekonomi D-3 ÖĞR.GÖR.DR.BİGE KÜÇÜKEFE
5.07.2022 12:30 İstatistik D-3 ÖĞR.GÖR.DR.BİGE KÜÇÜKEFE
5.07.2022 15:30 Yabancı Dil I D-3 ÖĞR.GÖR.HÜSEYİN KURT
6.07.2022 10:30 Kamu Maliyesi D-3 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
6.07.2022 12:30 Ticari Matematik D-3 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
6.07.2022 14:30 Genel Muhasebe II D-3 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
7.07.2022 10:30 Gönüllülük Çalışmaları D-3 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
7.07.2022 12:30 Meslek Etiği D-3 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
7.07.2022 14:30 Beden II D-3 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI 2.SINIF    
TARİH SINAV SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ DERSİ VEREN ÖĞR.ELEMANI
4.07.2022 11:30 Halkla İlişkiler D-1 ÖĞR.GÖR.İBRAHİM BAYINDIR
4.07.2022 13:30 Girişimcilik II D-1 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
4.07.2022 15:00 Örgütsel Davranış D-1 ÖĞR.GÖR.İBRAHİM BAYINDIR
5.07.2022 11:30 İş ve Sos.Güv.Huk. D-1 ÖĞR.GÖR.DR.BİGE KÜÇÜKEFE
5.07.2022 13:30 Kamu Özel Kesim Yapısı D-1 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
6.07.2022 11:30 Bilgisayarlı Muhasebe Yaz. D-1 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
6.07.2022 13:30 Meslek Etiği D-1 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
7.07.2022 11:30 Mesleki Ingilizce II D-1 ÖĞR.GÖR.SEVGİNAR NALBANTOĞLU
7.07.2022 13:30 Bilgi Yönetimi D-1 ÖĞR.GÖR.YARKIN ÇELİK
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 2.SINIF    
TARİH SINAV SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ DERSİ VEREN ÖĞR.ELEMANI
4.07.2022 11:30 Ziyafet ve Servis Yön. D-2 ÖĞR.GÖR.SAMİ AVCU
4.07.2022 13:30 Girişimcilik II D-2 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
5.07.2022 11:30 Kongre ve Fuar Yön. D-2 ÖĞR.GÖR.FAZİLET AVCU
5.07.2022 13:30 Çamaşırhane Kont. D-2 ÖĞR.GÖR.FAZİLET AVCU
6.07.2022 11:30 Mesleki Ingilizce II D-2 ÖĞR.GÖR.SEVGİNAR NALBANTOĞLU
6.07.2022 13:30 Otelcilik Otomasyon Sist. D-2 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
7.07.2022 11:30 Turizm Coğrefyası D-2 ÖĞR.GÖR.SAMİ AVCU
7.07.2022 13:30 İnsan Kaynakları Yön. D-2 ÖĞR.GÖR.YARKIN ÇELİK
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 2.SINIF    
TARİH SINAV SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ DERSİ VEREN ÖĞR.ELEMANI
4.07.2022 11:30 Mali Tab.Ana. D-3 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
4.07.2022 13:30 Girişimcilik II D-3 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
5.07.2022 11:30 Kalite Yönetim Sistemleri D-3 ÖĞR.GÖR.CEM KOLUKIRIK
5.07.2022 13:30 Türk Vergi Sist. D-3 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
6.07.2022 11:30 Muhasebe Denetimi D-3 ÖĞR.GÖR.HAKAN URUÇ
6.07.2022 13:30 Paket Programları II D-3 ÖĞR.GÖR.SERCAN GÜLAY
7.07.2022 11:30 Dış Ticaret İş.Muh. D-3 ÖĞR.GÖR.DR.BİGE KÜÇÜKEFE
7.07.2022 13:30 İş ve Sos.Güv.Huk. D-3 ÖĞR.GÖR.DR.BİGE KÜÇÜKEFE