2017-06-09

2016-2017 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI



BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 15:00 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
19.6.2017 15:30 Teknoloji Kullanımı KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
20.6.2017 10:30 İşletme 2 KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
20.6.2017 15:00 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Mustafa YAZICI
21.6.2017 15:00 Yabancı Dil KS Okt.Fatih DİNLER
21.6.2017 15:30 Mesleki Yazışmalar KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
22.6.2017 15:30 Ekonomi 2 KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
23.6.2017 10:30 Protokol ve Sos. Dav. Kur. KS S.Öğ.El.Elif PEKEL
23.6.2017 15:30 Dosyalama ve Arşivleme KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 11:00 Ön Büroda Oda İşlemleri KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
19.6.2017 15:00 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
20.6.2017 11:00 Kat Hizm. Tem. İşleri KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
20.6.2017 15:00 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Mustafa YAZICI
21.6.2017 11:00 Çevre Koruma KS S.Öğ.El.Esra ERTÜRK
21.6.2017 15:00 Yabancı DİL KS Okt.Fatih DİNLER
22.6.2017 11:00 Turizm Ekonomisi KS Öğr. Gör. Sami AVCU
22.6.2017 15:00 Tur. Op. Ve Seyahat Acen. KS Öğr. Gör. Sami AVCU
23.6.2017 11:00 Otel İşletmeciliği KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
23.6.2017 13:00 Yiy.İç.Servisi 2 KS Öğr. Gör. Sami AVCU
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 11:30 Meslek Etiği KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
19.6.2017 15:00 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
20.6.2017 11:30 Kamu Maliyesi KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
20.6.2017 15:00 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Mustafa YAZICI
21.6.2017 11:30 Ticari Matematik KS S.Öğ.El.Esra ERTÜRK
21.6.2017 15:00 Yabancı DİL KS Okt.Fatih DİNLER
22.6.2017 11:30 Makro Ekonomi KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
22.6.2017 14:30 Genel Muhasebe KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
23.6.2017 11:30 Ticaret Hukuku KS S.Öğ.El.Tunç AKA
23.6.2017 14:30 İstatistik KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 13:00 Bilgi Yönetimi KS S.Öğ.El.Esra ERTÜRK
19.6.2017 16:00 Bil.Muh. Yazılımları KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
20.6.2017 13:00 Mesleki İngilizce KS Ser.Ö.E.Sertaç SAY
20.6.2017 16:00 Halkla İlişkiler KS Öğr. Gör. H.Ö.ILGIN
21.6.2017 16:00 İş ve Sos. Güv. Hukuku KS S.Öğ.El Hakan YORULMAZ
22.6.2017 13:00 Girişimcilik KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
23.6.2017 16:00 Kamu Özel Kesim Yapısı KS Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 11:30 Mesleki İngilizce KS S.Öğ.El.Gökçem ULTANIR
19.6.2017 13:30 Kongre ve Fuar Yönetimi KS S.Öğ.El.Gökçem ULTANIR
20.6.2017 11:30 Otelcilik Otomasyon Sist. KS Öğr. Gör. Hicran Özlem ILGIN
20.6.2017 13:30 Turizm Coğrafyası KS Öğr. Gör. Sami AVCU
21.6.2017 11:30 Ziyafet Servis Yönetimi KS Öğr. Gör. Hicran Özlem ILGIN
21.6.2017 13:30 Girişimcilik KS Öğr. Gör. Sevda EKER
22.6.2017 13:30 Çamaşırhane Kontrolü KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
23.6.2017 11:30 İnsan Kaynakları Yönetimi KS S.Öğ.El.Elif PEKEL
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 10:00 Paket Prog. 2 KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
19.6.2017 14:00 Mali Tablolar Analizi KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
20.6.2017 14:00 Dış Tic. İşlemleri Muh. KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
21.6.2017 13:30 Girişimcilik  KS Öğr. Gör. Sevda EKER
21.6.2017 14:00 İş ve Sos.Güv.Huk. KS S.Öğ.El Hakan YORULMAZ
22.6.2017 14:00 Muhasebe Denetimi KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
23.6.2017 14:00 Türk Vergi Sistemi KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
2.ÖĞRETİM        
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 15:30 Teknoloji Kullanımı KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
19.6.2017 17:30 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
20.6.2017 15:30 İşletme 2 KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
20.6.2017 17:30 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Mustafa YAZICI
21.6.2017 15:30 Mesleki Yazışmalar KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
21.6.2017 17:30 Yabancı Dil KS Okt.Fatih DİNLER
22.6.2017 15:00 Protokol ve Sos. Dav. Kur. KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
22.6.2017 15:30 Ekonomi 2 KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
23.6.2017 15:30 Dosyalama ve Arşivleme KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
19.6.2017 16:00 Bil.Muh. Yazılımları KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
19.6.2017 16:30 Girişimcilik KS Öğr. Gör. Sami AVCU
20.6.2017 16:00 Halkla İlişkiler KS Öğr. Gör. H.Ö.ILGIN
20.6.2017 16:30 Bilgi Yönetimi KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
21.6.2017 16:00 İş ve Sos. Güv. Hukuku KS S.Öğ.El Hakan YORULMAZ
22.6.2017 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr. Gör. H.Ö.ILGIN
22.6.2017 16:30 Kamu Özel Kesim Yapısı KS Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK