2018-05-14

YÜKSEKOKULUMUZ MEZUNİYET TÖRENİ COŞKU İÇİNDE GERÇEKLEŞTİYüksekokulumuz mezuniyet töreni 11 Mayıs 2018 tarihinde Merkez Kampus Stadı’nda gerçekleşti. Tüm ön lisans programlarının katıldığı törende Meslek Yüksekokulumuz birincisi Yasemen DELİBAŞ Yüksekokulumuz kütüğüne ismini çaktı. Yüksekokulumuz ilk üç derecesine giren Yasemen DELİBAŞ, Kezban CENGİZER ve Fatma TOPUZ’un başarıları vesilesiyle Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şefik KURULTAY tarafından tebrik edilerek kendilerine plaketleri takdim edildi. 
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölüm derecelerine giren öğrencilerin plaketleri Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Veli SIRIM, Maramaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Sayın İrfan TÜTÜN ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Hicran Özlem ILGIN tarafından verildi.
Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı derecelerine giren Neslihan TOPUZ, Gülhanım BÜYÜKER ve F.Merve SÜMER’e plaketleri Öğr. Gör. Fazilet AVCU, Öğr. Gör. Sami AVCU ve  Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Hicran Özlem ILGIN tarafından verildi.
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Program derecesine giren Ömer CANBAZ’a plaketi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Hakan URUÇ, Enes ŞEN’e Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN ve Burak ÇINAR’a plaketi Öğr. Gör. Dr. Bige KÜÇÜKEFE tarafından verildi.
Mezun olmanın sevincini yaşayan öğrencilerimizin heyecanları keplerin geri sayım ile gökyüzüne fırlatılmasıyla coşkuya dönüştü. Heyecanlarını aileleri ile paylaşan öğrencilerimizin iki yılın biriktirdiği anılarla yüksekokulumuzdan ayrılırken hepsinin yollarının açık olmasını temenni ediyor ve başarılarının tüm hayatları boyunca daim olmasını diliyoruz.