2015-06-04

2014-2015 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI



NORMAL ÖĞRETİM   YARIYIL SONU  SINAV       TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE  YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI  P.   1. SINIF 
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 16:00 YABANCI DİL-II KS OKT. G. KARADUMAN 
11.06.2015 10:00 EKONOMİ-II KS, D6 ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
11.06.2015 16:00 TÜRK DİLİ -II KS OKT. M.ENGİN TEKAY
12.06.2015 10:00 TEKNOLOJİ KULLANIMI KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
12.06.2015 16:00 ATATÜRK İLKELERİ VE İNK. TARİHİ- II KS OKT. L. TANER
15.06.2015 10:00 PROTOKOL VE SOS. DAVRAN. KURALL. KS ÖĞR. GÖR. P.GÜROL
16.06.2015 10:00 DOSYALAMA VE ARŞİVLEME KS ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
17.06.2015 10:00 İŞLETME- II KS ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
17.06.2015 13:30 MESLEKİ YAZIŞMALAR BİLGİSAYAR ATÖLYESİ 1 ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ  P. 1. SINIF A  ve  B  ŞUBELERİ 
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 16:00 YABANCI DİL-II KS OKT. G. KARADUMAN 
11.06.2015 10:30 TUR OPER.  VE SEYAHAT ACENTECİLİĞİ KS, D6 ÖĞR. GÖR. S. AVCU
11.06.2015 16:00 TÜRK DİLİ -II KS OKT. M.ENGİN TEKAY
12.06.2015 10:30 TURİZM EKONOMİSİ KS, D6 ÖĞR. GÖR. S. AVCU
12.06.2015 16:00 ATATÜRK İLKELERİ VE İNK. TARİHİ- II KS OKT. L. TANER
15.06.2015 10:30 ÖNBÜRODA ODA İŞLEMLERİ KS, D6 ÖĞR. GÖR. F. AVCU
15.06.2015 16:00 OTEL İŞLETMECİLİĞİ KS, D6 ÖĞR. GÖR. F. AVCU
16.06.2015 10:30 KAT HİZMETLERİNDE TEMİZLİK İŞLERİ KS, D6 ÖĞR. GÖR. F. AVCU
16.06.2015 14:00 YİYECEK İÇECEK SERVİSİ- II KS ÖĞR. GÖR. S. AVCU
17.06.2015 10:30 ÇEVRE KORUMA KS ÖĞR. GÖR. P.GÜROL
         
                                                                              MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI  PROGRAMI 1        
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 11:00 MESLEK ETİĞİ KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
10.06.2015 16:00 YABANCI DİL-II KS OKT. G. KARADUMAN 
11.06.2015 10:00 MAKRO EKONOMİ KS ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
11.06.2015 16:00 TÜRK DİLİ -II KS OKT. M.ENGİN TEKAY
12.06.2015 11:00 KAMU MALİYESİ KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
12.06.2015 16:00 ATATÜRK İLKELERİ VE İNK. TARİHİ- II KS OKT. L. TANER
15.06.2015 11:00 GENEL MUHASEBE- II KS ÖĞR. GÖR. H.ÖZOLGUN
16.06.2015 11:00 TİCARİ MATEMATİK KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
16.06.2015 16:00 TİCARET HUKUKU KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
17.06.2015 11:00 İSTATİSTİK KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
         
BÜRO YÖNETİMİ VE  YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI  P.   2. SINIF A ve B ŞUBELERİ
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 13:00 BİLG. MUHASEBE YAZILIMLARI KS, D6,D5 ÖĞR. GÖR. H.ÖZOLGUN
11.06.2015 13:00 KAMU-ÖZEL KE. YAPISI VE İLİŞKİ. KS ÖĞR. GÖR. P.GÜROL
12.06.2015 13:00 GİRİŞİMCİLİK-II KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
15.06.2015 13:00 BİLGİ YÖNETİMİ KS, D6,D5 ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
15.06.2015 14:30 HALKLA İLİŞKİLER KS ÖĞR. GÖR. P.GÜROL
16.06.2015 13:00 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK  HUKUKU KS,D6,  D5, D4,D3  ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
17.06.2015 13:00 MESLEKİ İNGİLİZCE -II KS, D6, D5  ÖĞR. GÖR. P.GÜROL
         
         
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ  P. 2. SINIF A  ve  B  ŞUBELERİ 
Tarihi Saati Dersin Adı    
10.06.2015 13:30 GİRİŞİMCİLİK-II KS, D6, D5 ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
11.06.2015 13:30 ZİYAFET SERVİS YÖNETİMİ KS ÖĞR. GÖR. S. AVCU
12.06.2015 13:30 KONGRE VE FUAR YÖNETİMİ KS, D6  ÖĞR. GÖR. F. AVCU
15.06.2015 13:30 TURİZM COĞRAFYASI KS, D6  ÖĞR. GÖR. S. AVCU
16.06.2015 13:30 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ KS ÖĞR. GÖR. P.GÜROL
16.06.2015 14:30 ÇAMAŞIRHANE KONTROLÜ KS, D6 ÖĞR. GÖR. F. AVCU
17.06.2015 13:30 MESLEKİ İNGİLİZCE -II KS ÖĞR. GÖR. H.ÖZOLGUN
18.06.2015 11:00 OTELCİLİK OTOMASYON .SİSTEMLERİ BİLGİSAYAR ATÖLYESİ 1 ÖĞR. GÖR. M.ÖZ
         
         
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI  PROGRAMI 2
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 13:30 GİRİŞİMCİLİK-II KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
11.06.2015 14.00 MALİ TABLOLAR ANALİZİ KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
12.06.2015 14.00 TÜRK VERGİ SİSTEMİ KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
15.06.2015 14.00 PAKET PROGRAMLARI- II KS ÖĞR. GÖR. H.ÖZOLGUN
15.06.2015 15.00 MUHASEBE DENETİMİ KS ÖĞR. GÖR. H.ÖZOLGUN
16.06.2015 13:00 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK  HUKUKU KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
17.06.2015 14.00 DIŞ TİCARET İŞLEM. MUHASEBESİ KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
         
         
 2. ÖĞRETİM   YARIYIL SONU  SINAV       TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE  YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI  P.   1. SINIF 
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 18:00 YABANCI DİL-II KS OKT. G. KARADUMAN 
11.06.2015 15:30 İŞLETME- II KS ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
11.06.2015 18:00 TÜRK DİLİ -II KS OKT. M.ENGİN TEKAY
12.06.2015 15:30 TEKNOLOJİ KULLANIMI KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
12.06.2015 18:00 ATATÜRK İLKELERİ VE İNK. TARİHİ- II KS OKT. L. TANER
15.06.2015 15:30 PROTOKOL VE SOS. DAVRAN. KURALLA KS ÖĞR. GÖR. F. AVCU
16.06.2015 13:30 MESLEKİ YAZIŞMALAR B.ATÖL. DOÇ DR. M. Ö. AZABAĞAOĞLU
16.06.2015 16:00 EKONOMİ-II KS DOÇ DR. M. Ö. AZABAĞAOĞLU
17.06.2015 15:30 DOSYALAMA VE ARŞİVLEME KS ÖĞR. GÖR. K. GÜLGEZEN
         
         
BÜRO YÖNETİMİ VE  YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI  P.   2. SINIF A ve B ŞUBELERİ
Tarihi Saati Dersin Adı Yeri D.SORUMLUSU
10.06.2015 13:00 BİLG. MUHASEBE YAZILIMLARI KS ÖĞR. GÖR. H.ÖZOLGUN
11.06.2015 14:30 KAMU-ÖZEL KE. YAPISI VE İLİŞKİ. KS ÖĞR. GÖR. S. AVCU
12.06.2015 14:30 GİRİŞİMCİLİK-II KS ÖĞR. GÖR. S. AVCU
15.06.2015 13:00 BİLGİ YÖNETİMİ KS ÖĞR. GÖR. H. URUÇ
16.06.2015 13:00 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK  HUKUKU KS ÖĞR. GÖR. B. KÜÇÜKEFE
16.06.2015 15:30 HALKLA İLİŞKİLER KS ÖĞR. GÖR. F. AVCU
17.06.2015 13:00 MESLEKİ İNGİLİZCE -II KS ÖĞR. GÖR. P.GÜROL