2015-10-13

2015-2016 Güz Yarıyılı Ara Sınav Programı



  NORMAL ÖĞRETİM SINAV PROGRAMI  
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 10:00 Kalvye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
09.11.2015 15:00 Türk Dili KS Okt.Mine Engin TEKAY
10.11.2015 15:00 İnkılap Tarihi KS Okt.Levent TANER
11.11.2015 15:00 Yabancı Dil KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
12.11.2015 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
13.11.2015 10:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
13.11.2015 10:30 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
16.11.2015 15:30 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
17.11.2015 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
19.11.2015 10:00 Bilgisayarlı Büro Prog. Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 11:00 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
09.11.2015 15:00 Türk Dili KS Okt.Mine Engin TEKAY
10.11.2015 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
10.11.2015 15:00 İnkılap Tarihi KS Okt.Levent TANER
11.11.2015 15:00 Yabancı Dil KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
16.11.2015 11:00 Genel Turizm KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
17.11.2015 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
18.11.2015 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN/Öğr.Gör.Hakan URUÇ
20.11.2015 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 10:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
09.11.2015 15:00 Türk Dili KS Okt.Mine Engin TEKAY
10.11.2015 10:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
10.11.2015 15:00 İnkılap Tarihi KS Okt.Levent TANER
11.11.2015 15:00 Yabancı Dil KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
12.11.2015 15:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
13.11.2015 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
16.11.2015 10:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
17.11.2015 10:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
19.11.2015 10:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
         
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 13:45 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
10.11.2015 13:45 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
11.11.2015 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
12.11.2015 13:45 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
13.11.2015 13:45 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
17.11.2015 13:45 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
18.11.2015 13:45 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 13:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
10.11.2015 13:00 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
11.11.2015 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
12.11.2015 13:00 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
16.11.2015 13:00 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
17.11.2015 13:00 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
19.11.2015 15:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 11:30 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
11.11.2015 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
12.11.2015 14:30  Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
13.11.2015 14:30 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
16.11.2015 16:30 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
17.11.2015 14:30 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
18.11.2015 14:30 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
  2.ÖĞRETİM SINAV PROGRAMI  
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 16:00 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
09.11.2015 17:30 Türk Dili KS Okt.Mine Engin TEKAY
10.11.2015 16:00 Bilgisayarlı Büro Prog KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
10.11.2015 17:30 İnkılap Tarihi KS Okt.Levent TANER
11.11.2015 17:30 Yabancı Dil KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
12.11.2015 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
16.11.2015 15:30 Yönetici Asistanlığı KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
17.11.2015 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
19.11.2015 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sami AVCU
20.11.2015 15:30 Yaşam Becerileri ve Sos.E. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
         
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
09.11.2015 16:30 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
10.11.2015 16:30 Etkili Güzel Kon. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
11.11.2015 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
12.11.2015 16:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
17.11.2015 16:30 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
18.11.2015 16:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
19.11.2015 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN