2016-01-08

2015-2016 Güz Yarıyılı Bütünleme Sınav Programı



NORMAL ÖĞRETİM      
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 10:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
18.01.2016 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
19.01.2016 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
19.01.2016 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
20.01.2015 10:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
20.01.2016 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
21.01.2016 10:30 Bilgisayarlı Büro Prog. Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
21.01.2015 15:00 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
22.01.2015 10:30 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
22.01.2015 15:00 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
18.01.2016 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
19.01.2016 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN/Öğr.Gör.Hakan URUÇ
19.01.2016 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
20.01.2016 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
20.01.2016 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
21.01.2016 10:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
21.01.2016 11:00 Genel Turizm KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
22.01.2016 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 11:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
18.01.2016 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
19.01.2016 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
19.01.2016 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
20.01.2016 10:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
20.01.2016 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
21.01.2016 11:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
21.01.2016 15:00 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
22.01.2016 10:00 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
22.01.2016 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
19.01.2016 13:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
19.01.2016 14:30 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
20.01.2016 13:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
20.01.2016 14:30 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
21.01.2016 13:00 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
22.01.2016 13:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
18.01.2016 13:30 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
19.01.2016 13:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
19.01.2016 14:00 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
20.01.2016 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
21.01.2016 13:30 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
21.01.2016 15:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
18.01.2016 14:00  Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
19.01.2016 14:00 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
20.01.2016 14:00 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
21.01.2016 14:00 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
21.01.2016 15:00 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
22.01.2016 14:00 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
İKİNCİ ÖĞRETİM      
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 15:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
18.01.2016 17:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
19.01.2016 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
19.01.2016 17:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
20.01.2016 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
20.01.2016 17:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
21.01.2016 15:00 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
21.01.2016 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sami AVCU
22.01.2016 15:00 Yönetici Asistanlığı KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
22.01.2016 15:30 Yaşam Becerileri ve Sos.E. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
18.01.2016 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
18.01.2016 16:30 Etkili Güzel Kon. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
19.01.2016 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
20.01.2016 16:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
20.01.2016 16:30 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
21.01.2016 16:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
22.01.2016 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE