2015-12-17

2015-2016 Güz Yarıyılı Final Sınav Programı



    NORMAL ÖĞRETİM    
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015   10:00 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
28.12.2015   15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
29.12.2015   10:00 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
29.12.2015   15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
30.12.2015   15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
04.01.2016   15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
05.01.2016   15:30 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
06.01.2016   15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
07.01.2016   10:00 Bilgisayarlı Büro Prog. Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
08.01.2016   10:00 Yaşam Becerileri KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
29.01.2015 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN/Öğr.Gör.Hakan URUÇ
29.12.2015 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
30.12.2015 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
04.01.2016 10:45 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
04.01.2016 11:00 Genel Turizm KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
05.01.2016 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
06.01.2016 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
07.01.2016 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
         
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015 10:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
28.12.2015 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
29.12.2015 10:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
29.12.2015 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
30.12.2015 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
31.12.2015 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
05.01.2016 10:00 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
05.01.2016 10:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
06.01.2016 10:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
07.01.2016  10:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
         
         
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015 13:45 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
29.12.2015 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
30.12.2015 13:45 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
04.01.2016 13:45 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
05.01.2016 13:45 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
06.01.2016 13:45 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
07.01.2016 13:45 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015 13:00 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
29.12.2015 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
30.12.2015 13:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
04.01.2016 13:00 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
05.01.2016 13:00 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
06.01.2016 13:00 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
07.01.2016 15:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015 11:30 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
29.12.2015 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
30.12.2015 14:30 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
04.01.2015 14:30  Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
05.01.2016 14:30 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
06.01.2016 14:30 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
07.01.2016 14:30 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
         
         
    İKİNCİ ÖĞRETİM    
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARA EREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ İKİNCİ ÖĞRETİM SINAV TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2016 15:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
28.12.2015 17:30 Türk Dili 1 KS Okt.Mine Engin TEKAY
29.12.2015 17:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Levent TANER
30.12.2015 17:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Cengiz KARAGÖZ
04.01.2016 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
05.01.2016 15:30 Yönetici Asistanlığı KS Öğr.Gör.Kamile GÜLGEZEN
06.01.2016 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
07.01.2016 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sami AVCU
07.01.2016 16:00 Yaşam Becerileri ve Sos.E. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
08.01.2016 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
2.ÖĞRETİM      
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
28.12.2015 16:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
29.12.2015 16:00 Etkili Güzel Kon. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
30.12.2015 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
04.01.2016 16:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
05.01.2016 16:30 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
06.01.2016 16:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
07.01.2016 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN