2017-01-16

2016-2017 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ



  NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU
  2016-2017 GÜZ DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM BÜTÜNLEME TAKVİMİ 
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Sibel ERCAN
23.1.2017 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
24.1.2017 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Mustafa YAZICI
24.1.2017 15:30 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
25.1.2017 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Pınar KURT
25.1.2017 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
26.1.2017 15:00 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
26.1.2017 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
27.1.2017 11:30 Yaşam Becerileri KS S.Öğr.El.Gökçem ULTANIR
27.1.2017 14:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 11:00 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
23.1.2017 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Sibel ERCAN
24.1.2017 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
24.1.2017 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Mustafa YAZICI
25.1.2017 11:00 Genel Turizm KS S.Öğr.El.Gökçem ULTANIR
25.1.2017 16:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Pınar KURT
26.1.2017 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
27.1.2017 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
27.1.2017 11:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS S.Öğr.El.Gökçem ULTANIR
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
23.1.2017 15:00 Türk Dili 1 KS Okt.Sibel ERCAN
24.1.2017 11:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
24.1.2017 15:00 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Mustafa YAZICI
25.1.2017 11:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
25.1.2017 15:00 Yabancı Dil 1 KS Okt.Pınar KURT
26.1.2017 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
26.1.2017 14:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Sevda EKER
27.1.2017 11:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS S.Öğr.El.Gökçem ULTANIR
27.1.2017 14:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 13:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
23.1.2017 16:00 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
24.1.2017 13:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Sertaç SAY
25.1.2017 13:00 Ticari Matematik KS S.Öğr.El.Esra ERTÜRK
26.1.2017 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
27.1.2017 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
27.1.2017 16:30 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 13:30 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
24.1.2017 13:30 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
24.1.2017 14:30 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
25.1.2016 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
26.1.2016 13:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
27.1.2017 13:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sevda EKER
27.1.2017 14:30 Mesleki İngilizce KS S.Öğr.El.Gökçem ULTANIR
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 14:00 Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
24.1.2017 14:00 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
25.1.2017 14:00 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
25.1.2017 14:30 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
26.1.2017 14:00 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
27.1.2017 13:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sevda EKER
27.1.2017 15:00 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
  NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU
  2016-2017 GÜZ DÖNEMİ İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL TAKVİMİ 
2.öğretim        
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
23.1.2017 17:30 Türk Dili 1 KS Okt.Sibel ERCAN
24.1.2017 15:30 Yönetici Asistanlığı KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
24.1.2017 17:30 Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 KS Okt.Mustafa YAZICI
25.1.2017 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
25.1.2017 17:30 Yabancı Dil 1 KS Okt.Pınar KURT
26.1.2017 15:00 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
26.1.2017 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
27.1.2017 15:00 Yaşam Becerileri ve Sos.E. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
27.1.2017 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
2.ÖĞRETİM        
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
23.1.2017 16:00 Etkili Güzel Kon. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
24.1.2017 16:00 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
24.1.2017 16:30 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
25.1.2017 16:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
26.1.2017 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
27.1.2017 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK
27.1.2017 16:30 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN