2016-10-24

2016-2017 Güz Yarıyılı Vize Sınav Programı



NORMAL ÖĞRETİM

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 15:00 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
15.11.2016 15:00 İnkılap Tarihi KS Okt. Mustafa YAZICI
16.11.2016 15:00 Yabancı Dil KS Okt.Pınar KURT
17.11.2016 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog. KS Öğr. Gör. Hicran Özlem ILGIN
18.11.2016 10:30 Yaşam Becerileri KS Ser. Öğr.Gör.Gökçem ULTANIR
21.11.2016 15:30 Yön.Asistanlığı KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
22.11.2016 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
23.11.2016 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
24.11.2016 10:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
25.11.2016 11:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 15:00 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
15.11.2016 15:00 İnkılap Tarihi KS Okt. Mustafa YAZICI
16.11.2016 16:00 Yabancı Dil KS Okt.Pınar KURT
17.11.2015 11:30 Bilgi İletişim Tek. KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
18.11.2016 11:30 Yaşam Becerileri KS Ser. Öğr.Gör.Gökçem ULTANIR
22.11.2016 11:00 Önbüro Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
23.11.2015 11:00 Genel Turizm KS Ser. Öğr.Gör.Gökçem ULTANIR
24.11.2016 11:00 Kat Hizmetleri KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
25.11.2016 11:00 Yiyecek İçecek Servisi KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 15:00 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
15.11.2016 15:00 İnkılap Tarihi KS Okt. Mustafa YAZICI
16.11.2016 15:00 Yabancı Dil KS Okt.Pınar KURT
17.11.2016 11:30 Mikro Ekonomi KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
18.11.2016 13:30 Yaşam Bec. ve Sos.Et. KS Ser. Öğr.Gör.Gökçem ULTANIR
21.11.2016 11:30 Mesleki Matematik KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
22.11.2016 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
23.11.2016 11:30 Genel İşletme KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
24.11.2016 11:30 Ofis Programları KS Öğr.Gör.Sevda EKER
25.11.2016 11:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 16:00 Etkili Güzel Konuşma KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
15.11.2016 13:00 Girişimcilik KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
16.11.2016 13:00 Mesleki İngilizce KS Öğr. Setaç SAY
18.11.2016 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK
22.11.2016 16:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
23.11.2015 13:00 Ticari Matematik KS Serb.Öğr.Gör.Esra ERTÜRK
24.11.2016 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 13:30 Konuk Giriş Çıkış İşlemleri KS Öğr.Gör.Hicran Ö.ILGIN
15.11.2016 13:30 Mesleki İngilizce KS Ser. Öğr.Gör.Gökçem ULTANIR
16.11.2016 13:30 Menü Planlama KS Öğr.Gör.Sami AVCU
17.11.2016 14:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sevda EKER
21.11.2016 13:30 Turizm Pazarlaması KS Öğr.Gör.Sami AVCU
22.11.2016 13:30 Kat Kontrolü KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
24.11.2016 15:30 Turizm Mevzuatı KS Öğr.Gör.Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF  
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 14:00  Finansal Yönetim KS Öğr.Gör.Bülent HASTÜRK
15.11.2016 14:00 Vergi Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
17.11.2016 14:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sevda EKER
22.11.2015 14:00 Borçlar Hukuku KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
23.11.2016 14:00 Şirketler Muhasebesi KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
24.11.2016 14:00 Maliyet Muhasebesi KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
25.11.2016 14:00 Paket Programları KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
         

2.ÖĞRETİM

 

       
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARA EREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2016-2017 AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ İKİNCİ ÖĞRETİM SINAV TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 15:30 Klavye Teknikleri Bil.Atöl. Öğr.Gör.Hakan URUÇ
14.11.2016 17:30 Türk Dili KS Okt.Sibel ERCAN
15.11.2016 17:30 İnkılap Tarihi KS Okt.Mustafa YAZICI
16.11.2016 17:30 Yabancı Dil KS Okt.Pınar KURT
17.11.2016 15:30 Bilgisayarlı Büro Prog KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
21.11.2016 15:30 Yönetici Asistanlığı KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
22.11.2016 15:30 Ekonomi 1 KS Öğr.Gör.Hakan URUÇ
23.11.2016 15:30 İşletme 1 KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
24.11.2016 15:30 Temel Hukuk KS Öğr.Gör.Sami AVCU
25.11.2016 15:30 Yaşam Becerileri ve Sos.E. KS Öğr.Gör.Fazilet AVCU
         
2.ÖĞRETİM        
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
14.11.2016 16:00 Etkili Güzel Kon. KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
16.11.2016 16:30 Mesleki İngilizce KS Öğr.Gör.Hicran Özlem ILGIN
17.11.2016 16:00 Girişimcilik KS Öğr.Gör.Sami AVCU
18.11.2016 16:00 Büro Yönetimi KS Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK
22.11.2015 16:00 Kalite Yönetim Sistemleri KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN
23.11.2016 16:00 Ticari Matematik KS Öğr.Gör.Bige KÜÇÜKEFE
24.11.2016 16:00 Muhasebe KS Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN