2018-05-22

2017-2018 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI



NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 12:30 Türk Dili KS Okt.Mine ENGİN TEKAY
4.6.2018 15:00 Protokol ve Sos. Dav. Kur. KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
5.6.2018 12:30 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Levent TANER
5.6.2018 15:00 Ekonomi 2 KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
6.6.2018 12:30 Yabancı Dil KS Okt.Pınar ÇANKAYA
6.6.2018 15:00 Dosyalama ve Arşivleme KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
7.6.2018 10:30 İşletme 2 KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
7.6.2018 15:00 Mesleki Yazışmalar KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
8.6.2018 15:00 Teknoloji Kullanımı KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 11:00 Turizm Ekonomisi KS Öğr. Gör. Sami AVCU
4.6.2018 12:30 Türk Dili KS Okt.Mine ENGİN TEKAY
5.6.2018 11:00 Otel İşletmeciliği KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
5.6.2018 12:30 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Levent TANER
6.6.2018 11:00 Çevre Koruma KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
6.6.2018 12:30 Yabancı Dil KS Okt.Pınar ÇANKAYA
7.6.2018 11:00 Tur. Op. Ve Seyahat Acen. KS Öğr. Gör. Sami AVCU
7.6.2018 14:30 Kat Hizm. Tem. İşleri KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
8.6.2018 11:00 Ön Büroda Oda İşlemleri KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
8.6.2018 14:30 Yiy.İç.Servisi 2 KS Öğr. Gör. Sami AVCU
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 11:30 Meslek Etiği KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
4.6.2018 12:30 Türk Dili KS Okt.Mine ENGİN TEKAY
5.6.2018 11:30 Makro Ekonomi KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
5.6.2018 12:30 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Levent TANER
6.6.2018 11:30 Genel Muhasebe KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
6.6.2018 12:30 Yabancı Dil KS Okt.Pınar ÇANKAYA
7.6.2018 11:30 Ticaret Hukuku KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
7.6.2018 13:00 Ticari Matematik KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
8.6.2018 11:30 Kamu Maliyesi KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
8.6.2018 13:00 İstatistik KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
         
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 15:30 Halkla İlişkiler KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
5.6.2018 13:00 Bilgi Yönetimi KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
6.6.2018 15:30 İş ve Sos. Güv. Hukuku KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
7.6.2018 13:00 Mesleki İngilizce KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
7.6.2018 15:30 Kamu Özel Kesim Yapısı KS Öğr. Gör. Sami AVCU
8.6.2018 13:00 Girişimcilik KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
8.6.2018 15:30 Bil.Muh. Yazılımları KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
         
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 10:00 Mesleki İngilizce KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
4.6.2018 13:30 Turizm Coğrafyası KS Öğr. Gör. Sami AVCU
5.6.2018 10:00 Otelcilik Otomasyon Sist. KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
5.6.2018 13:30 Çamaşırhane Kontrolü KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
6.6.2018 13:30 Girişimcilik KS Serb.Öğr. El. Esra ERTÜRK
7.6.2018 10:00 İnsan Kaynakları Yönetimi KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
7.6.2018 13:30 Kongre ve Fuar Yönetimi KS Öğr. Gör. Fazilet AVCU
8.6.2018 13:30 Ziyafet Servis Yönetimi KS Öğr. Gör. Sami AVCU
         
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF    
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 10:30 Girişimcilik  KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
4.6.2018 14:00 Dış Tic. İşlemleri Muh. KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
5.6.2018 14:00 Paket Prog. 2 KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
6.6.2018 10:30 Muhasebe Denetimi KS Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN
6.6.2018 14:00 İş ve Sos.Güv.Huk. KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
7.6.2018 14:00 Mali Tablolar Analizi KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
8.6.2018 14:00 Türk Vergi Sistemi KS Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE
         
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ İKİNCİ ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 12:30 Türk Dili KS Okt.Mine ENGİN TEKAY
4.6.2018 15:00 Protokol ve Sos. Dav. Kur. KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
5.6.2018 12:30 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi KS Okt.Levent TANER
5.6.2018 15:00 Ekonomi 2 KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
6.6.2018 12:30 Yabancı Dil KS Okt.Pınar ÇANKAYA
6.6.2018 15:00 Dosyalama ve Arşivleme KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
7.6.2018 15:00 Mesleki Yazışmalar KS Öğr. Gör. Hakan URUÇ
7.6.2018 16:00 İşletme 2 KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
8.6.2018 15:00 Teknoloji Kullanımı KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
         
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF
TARİHİ SAATİ DERSİN ADI SINAV YERİ D.SORUMLUSU 
4.6.2018 15:30 Halkla İlişkiler KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
4.6.2018 16:30 Mesleki İngilizce KS Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN
5.6.2018 15:30 Bilgi Yönetimi KS Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK
5.6.2018 16:30 Girişimcilik KS Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU
6.6.2018 15:30 İş ve Sos. Güv. Hukuku KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
7.6.2018 15:30 Kamu Özel Kesim Yapısı KS Öğr. Gör. Sami AVCU
8.6.2018 15:30 Bil.Muh. Yazılımları KS Öğr. Gör. Sercan GÜLAY
         
Not:UZEM sınavlarında kapı liste uygulaması yapılacaktır.