2015-12-24

Bitlis Güzelsu İlkokulu Yardım Paketimiz yola çıktı.        Yüksekokulumuz öğrencileri tarafından Bitlis Güzelsu Köyü İlkokulu için başlatılan kırtasiye yardımı kampanyası sonucunda 32 öğrenci için yardım paketi hazırlandı. Öğrencilerimizin ve hocalarımızın katkılarıyla kalem, defter, silgi, kalemtraş, okuma kitapları, resim ve müzik defterleri gibi kırtasiye yardımının yanı sıra ilçe esnafından gelen atkı, bere, eldiven gibi birçok kışlık giyim eşyası da bu pakete eklendi. 

       24 Aralık 2015 günü öğrencilerimiz ve okul müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Veli SIRIM ve Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Hicran Özlem ILGIN ve Öğr. Gör. Hakan URUÇ ile öğr. Gör. Bige KÜÇÜKEFE ve Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN'un katkılarıyla kolilenen yardım paketi kargoya verilerek Bitlis Ahlat Güzelsu Köyüne ulaşmak için yola çıktı.

       Okulumuz öğrencilerinin Sosyal Yardım ve Dayanışma çatısı altında bu etkinliklere önümüzdeki gülerde de devam edeceği öğrenci temsilcileri tarafından açıklandı. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ederiz...

SIRADA DAMAL-ARDAHAN ŞEHİT ŞENAY İLAN İLKOKULU YARDIM KAMPANYASI VAR!