BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
8.4.2019 | 12:30 | Türk Dili | D1,D2,D3 | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
9.4.2019 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | D1,D2,D3 | Okt.Levent TANER |
10.4.2019 | 12:30 | Yabancı Dil | D1,D2,D3,D4 | Okt.Güray KARADUMAN |
11.4.2019 | 10:30 | Ekonomi 2 | D1,D2 | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
12.4.2019 | 10:30 | Dosyalama ve Arşivleme | D1,D2 | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
15.4.2019 | 10:30 | Protokol ve Sos. Dav. Kur. | D1,D2 | Öğr. Gör. Yarkın ÇELİK |
16.4.2019 | 10:30 | İşletme 2 | D1,D2 | Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK |
17.4.2019 | 10:30 | Mesleki Yazışmalar | D1,D2 | Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK |
18.4.2019 | 10:30 | Teknoloji Kullanımı | D1,D2 | Öğr. Gör. Yarkın ÇELİK |
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
8.4.2019 | 12:30 | Türk Dili | D1,D2,D3 | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
9.4.2019 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | D1,D2,D3 | Okt.Levent TANER |
10.4.2019 | 12:30 | Yabancı Dil | D1,D2,D3,D4 | Okt.Güray KARADUMAN |
11.4.2019 | 11:00 | Turizm Ekonomisi | D2 | Öğr. Gör. Sami AVCU |
12.4.2019 | 11:00 | Tur. Op. Ve Seyahat Acen. | D2 | Öğr. Gör. Sami AVCU |
15.4.2019 | 11:00 | Ön Büroda Oda İşlemleri | D2 | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
16.4.2019 | 11:00 | Kat Hizm. Tem. İşleri | D2 | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
17.4.2019 | 11:00 | Çevre Koruma | D2 | Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK |
18.4.2019 | 11:00 | Otel İşletmeciliği | D2 | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
19.4.2019 | 11:00 | Yiy.İç.Servisi 2 | D2 | Öğr. Gör. Sami AVCU |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
8.4.2019 | 12:30 | Türk Dili | D1,D2,D3 | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
9.4.2019 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | D1,D2,D3 | Okt.Levent TANER |
10.4.2019 | 12:30 | Yabancı Dil | D1,D2,D3,D4 | Okt.Güray KARADUMAN |
11.4.2019 | 11:30 | Makro Ekonomi | D2 | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
12.4.2019 | 11:30 | Meslek Etiği | D2 | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
15.4.2019 | 11:30 | Ticari Matematik | D2 | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
16.4.2019 | 11:30 | Ticaret Hukuku | D2 | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
17.4.2019 | 11:30 | İstatistik | D2 | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
18.4.2019 | 11:30 | Kamu Maliyesi | D2 | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
19.4.2019 | 11:30 | Genel Muhasebe | D2 | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
8.4.2019 | 13:30 | Halkla İlişkiler | D1,D2 | Öğr. Gör. Yarkın ÇELİK |
9.4.2019 | 13:30 | Örgütsel Davranış | D2 | Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK |
10.4.2019 | 13:30 | Kamu Özel Kesim Yapısı | D1,D2 | Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK |
11.4.2019 | 13:30 | Girişimcilik | D2 | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
12.4.2019 | 13:30 | Meslek Etiği | D2 | Öğr. Gör. Yarkın ÇELİK |
15.4.2019 | 13:30 | Bil.Muh. Yazılımları | D1,D2 | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
16.4.2019 | 13:30 | Bilgi Yönetimi | D2 | Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK |
17.4.2019 | 13:30 | İş ve Sos. Güv. Hukuku | D1,D2 | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
18.4.2019 | 13:30 | Mesleki İngilizce | D1,D2 | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
8.4.2019 | 14:00 | Ziyafet Servis Yönetimi | D2 | Öğr. Gör. Sami AVCU |
9.4.2019 | 14:00 | Turizm Coğrafyası | D2 | Öğr. Gör. Sami AVCU |
10.4.2019 | 14:00 | Otelcilik Otomasyon Sist. | D2 | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
11.4.2019 | 14:00 | İnsan Kaynakları Yönetimi | D2 | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
12.4.2019 | 14:00 | Çamaşırhane Kontrolü | D2 | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
15.4.2019 | 14:00 | Kongre ve Fuar Yönetimi | D2 | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
16.4.2019 | 14:00 | Girişimcilik | D2 | Öğr. Gör. Yarkın ÇELİK |
18.4.2019 | 14:00 | Mesleki İngilizce | D2 | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
8.4.2019 | 14:30 | Dış Tic. İşlemleri Muh. | D2 | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
9.4.2019 | 14:30 | Mali Tablolar Analizi | D2 | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
10.4.2019 | 14:30 | Türk Vergi Sistemi | D2 | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
11.4.2019 | 14:30 | Girişimcilik | D2 | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
15.4.2019 | 14:30 | Muhasebe Denetimi | D2 | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
16.4.2019 | 14:30 | Paket Prog. 2 | D2 | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
17.4.2019 | 14:30 | İş ve Sos.Güv.Huk. | D2 | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |