TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2019-2020 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVI TAKVİMİ | ||||
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
23.12.2019 | 11:30 | İşletme 1 | D1-D2 | Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK |
23.12.2019 | 12:30 | Türk Dili 1 | D1-D2-D3 | Okt.Mine Engin TEKAY |
24.12.2019 | 10:30 | Ekonomi 1 | D1-D2 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
24.12.2019 | 12:30 | Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 | D1-D2 | Okt.Levent TANER |
25.12.2019 | 12:30 | Yabancı Dil 1 | D1-D2-D3 | Okt.Pınar YÜNCÜ KURT |
26.12.2019 | 10:30 | Bilgisayarlı Büro Prog. | D1-D2 | Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK |
26.12.2019 | 12:30 | Beden Eğitimi 1 | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
27.12.2019 | 10:30 | Yön.Asistanlığı | D1-D2 | Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU |
30.12.2019 | 10:30 | Klavye Teknikleri | D1-D3 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
30.12.2019 | 12:30 | Yaşam Becerileri | D1-D2 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
31.12.2019 | 10:30 | Temel Hukuk | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
23.12.2019 | 12:30 | Türk Dili 1 | D1-D2-D3 | Okt.Mine Engin TEKAY |
24.12.2019 | 11:00 | İletişim | D1-D2 | Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK |
24.12.2019 | 12:30 | Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 | D1-D2 | Okt.Levent TANER |
25.12.2019 | 11:00 | Bilgi İletişim Tek. | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
25.12.2019 | 12:30 | Yabancı Dil 1 | D1-D2-D3 | Okt.Pınar YÜNCÜ KURT |
26.12.2019 | 11:00 | Genel Turizm | D1-D2 | Öğr.Gör.Fazilet AVCU |
26.12.2019 | 12:30 | Beden Eğitimi 1 | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
27.12.2019 | 11:00 | Yiyecek İçecek Servisi | D1-D2 | Öğr.Gör.Sami AVCU |
30.12.2019 | 11:00 | Kat Hizmetleri | D1-D2 | Öğr.Gör.Fazilet AVCU |
30.12.2019 | 12:30 | Yaşam Becerileri | D1-D2 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
31.12.2019 | 11:00 | Önbüro Hizmetleri | D1-D2 | Öğr.Gör.Fazilet AVCU |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
23.12.2019 | 11:30 | Genel İşletme | D1-D2 | Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK |
23.12.2019 | 12:30 | Türk Dili 1 | D1-D2-D3 | Okt.Mine Engin TEKAY |
24.12.2019 | 11:30 | Ofis Programları | D1-D2 | Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK |
24.12.2019 | 12:30 | Ata. İlk. İnk. Tarihi 1 | D1-D2 | Okt.Levent TANER |
25.12.2019 | 12:30 | Yabancı Dil 1 | D1-D2-D3 | Okt.Pınar YÜNCÜ KURT |
26.12.2019 | 11:30 | Mikro Ekonomi | D1-D2 | Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE |
26.12.2019 | 12:30 | Beden Eğitimi 1 | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
27.12.2019 | 11:30 | Mesleki Matematik | D1-D2 | Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE |
30.12.2019 | 11:30 | Genel Muhasebe | D1-D2 | Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN |
30.12.2019 | 12:30 | Yaşam Bec. ve Sos.Et. | D1-D2 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
31.12.2019 | 10:30 | Temel Hukuk | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
23.12.2019 | 13:30 | Büro Yönetimi | D1-D2 | Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK |
23.12.2019 | 15:00 | Kalite Yönetim Sistemleri | D1-D2 | Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK |
24.12.2019 | 13:30 | Ticari Matematik | D1-D2 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
25.12.2019 | 14:00 | Girişimcilik | D1-D2 | Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK |
26.12.2019 | 13:30 | Muhasebe | D1-D2 | Öğr.Gör.Sercan GÜLAY |
27.12.2019 | 13:30 | Mesleki İngilizce | D1-D2 | Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU |
30.12.2019 | 13:30 | İletişim | D1-D2 | Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK |
31.12.2019 | 12:30 | Etkili Güzel Konuşma | D1-D2 | Öğr.Gör.Yarkın ÇELİK |
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
23.12.2019 | 14:00 | Menü Planlama | D1-D2 | Öğr.Gör.Sami AVCU |
24.12.2019 | 14:00 | Turizm Mevzuatı | D1-D2 | Öğr.Gör.Sami AVCU |
25.12.2019 | 14:00 | Girişimcilik | D1-D2 | Öğr.Gör.Cem KOLUKIRIK |
26.12.2019 | 14:00 | Konuk Giriş Çıkış İşlemleri | D1-D2 | Öğr.Gör.Fazilet AVCU |
27.12.2019 | 14:00 | Mesleki İngilizce | D1-D2 | Öğr.Gör.Sevginar NALBANTOĞLU |
30.12.2019 | 14:00 | Turizm Pazarlaması | D1-D2 | Öğr.Gör.Sami AVCU |
31.12.2019 | 12:30 | Kat Kontrolü | D1-D2 | Öğr.Gör.Fazilet AVCU |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
23.12.2019 | 14:30 | Şirketler Muhasebesi | D1-D2 | Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN |
24.12.2019 | 14:30 | Vergi Hukuku | D1-D2 | Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE |
25.12.2019 | 14:30 | Finansal Yönetim | D1-D2 | Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN |
26.12.2019 | 14:30 | Paket Programları | D1-D2 | Öğr.Gör.Hande ÖZOLGUN |
27.12.2019 | 14:30 | Borçlar Hukuku | D1-D2 | Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE |
30.12.2019 | 14:30 | Girişimcilik | D1-D2 | Öğr.Gör.Hakan URUÇ |
31.12.2019 | 12:30 | Maliyet Muhasebesi | D1-D2 | Öğr.Gör.Dr.Bige KÜÇÜKEFE |