NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ NORMAL ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ | ||||
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 12:30 | Türk Dili | KS | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
4.6.2018 | 15:00 | Protokol ve Sos. Dav. Kur. | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
5.6.2018 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | KS | Okt.Levent TANER |
5.6.2018 | 15:00 | Ekonomi 2 | KS | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
6.6.2018 | 12:30 | Yabancı Dil | KS | Okt.Pınar ÇANKAYA |
6.6.2018 | 15:00 | Dosyalama ve Arşivleme | KS | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
7.6.2018 | 10:30 | İşletme 2 | KS | Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK |
7.6.2018 | 15:00 | Mesleki Yazışmalar | KS | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
8.6.2018 | 15:00 | Teknoloji Kullanımı | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 11:00 | Turizm Ekonomisi | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
4.6.2018 | 12:30 | Türk Dili | KS | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
5.6.2018 | 11:00 | Otel İşletmeciliği | KS | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
5.6.2018 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | KS | Okt.Levent TANER |
6.6.2018 | 11:00 | Çevre Koruma | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
6.6.2018 | 12:30 | Yabancı Dil | KS | Okt.Pınar ÇANKAYA |
7.6.2018 | 11:00 | Tur. Op. Ve Seyahat Acen. | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
7.6.2018 | 14:30 | Kat Hizm. Tem. İşleri | KS | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
8.6.2018 | 11:00 | Ön Büroda Oda İşlemleri | KS | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
8.6.2018 | 14:30 | Yiy.İç.Servisi 2 | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 11:30 | Meslek Etiği | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
4.6.2018 | 12:30 | Türk Dili | KS | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
5.6.2018 | 11:30 | Makro Ekonomi | KS | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
5.6.2018 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | KS | Okt.Levent TANER |
6.6.2018 | 11:30 | Genel Muhasebe | KS | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
6.6.2018 | 12:30 | Yabancı Dil | KS | Okt.Pınar ÇANKAYA |
7.6.2018 | 11:30 | Ticaret Hukuku | KS | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
7.6.2018 | 13:00 | Ticari Matematik | KS | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
8.6.2018 | 11:30 | Kamu Maliyesi | KS | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
8.6.2018 | 13:00 | İstatistik | KS | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 15:30 | Halkla İlişkiler | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
5.6.2018 | 13:00 | Bilgi Yönetimi | KS | Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK |
6.6.2018 | 15:30 | İş ve Sos. Güv. Hukuku | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
7.6.2018 | 13:00 | Mesleki İngilizce | KS | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
7.6.2018 | 15:30 | Kamu Özel Kesim Yapısı | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
8.6.2018 | 13:00 | Girişimcilik | KS | Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK |
8.6.2018 | 15:30 | Bil.Muh. Yazılımları | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 10:00 | Mesleki İngilizce | KS | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
4.6.2018 | 13:30 | Turizm Coğrafyası | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
5.6.2018 | 10:00 | Otelcilik Otomasyon Sist. | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
5.6.2018 | 13:30 | Çamaşırhane Kontrolü | KS | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
6.6.2018 | 13:30 | Girişimcilik | KS | Serb.Öğr. El. Esra ERTÜRK |
7.6.2018 | 10:00 | İnsan Kaynakları Yönetimi | KS | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
7.6.2018 | 13:30 | Kongre ve Fuar Yönetimi | KS | Öğr. Gör. Fazilet AVCU |
8.6.2018 | 13:30 | Ziyafet Servis Yönetimi | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 10:30 | Girişimcilik | KS | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
4.6.2018 | 14:00 | Dış Tic. İşlemleri Muh. | KS | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
5.6.2018 | 14:00 | Paket Prog. 2 | KS | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
6.6.2018 | 10:30 | Muhasebe Denetimi | KS | Öğr. Gör. Hande ÖZOLGUN |
6.6.2018 | 14:00 | İş ve Sos.Güv.Huk. | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
7.6.2018 | 14:00 | Mali Tablolar Analizi | KS | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
8.6.2018 | 14:00 | Türk Vergi Sistemi | KS | Öğr. Gör.Dr. Bige KÜÇÜKEFE |
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MARMARAEREĞLİSİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ İKİNCİ ÖĞRETİM BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ | ||||
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 1.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 12:30 | Türk Dili | KS | Okt.Mine ENGİN TEKAY |
4.6.2018 | 15:00 | Protokol ve Sos. Dav. Kur. | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
5.6.2018 | 12:30 | Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi | KS | Okt.Levent TANER |
5.6.2018 | 15:00 | Ekonomi 2 | KS | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
6.6.2018 | 12:30 | Yabancı Dil | KS | Okt.Pınar ÇANKAYA |
6.6.2018 | 15:00 | Dosyalama ve Arşivleme | KS | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
7.6.2018 | 15:00 | Mesleki Yazışmalar | KS | Öğr. Gör. Hakan URUÇ |
7.6.2018 | 16:00 | İşletme 2 | KS | Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK |
8.6.2018 | 15:00 | Teknoloji Kullanımı | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI 2.SINIF | ||||
TARİHİ | SAATİ | DERSİN ADI | SINAV YERİ | D.SORUMLUSU |
4.6.2018 | 15:30 | Halkla İlişkiler | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
4.6.2018 | 16:30 | Mesleki İngilizce | KS | Öğr. Gör. Dr. Hicran Ö.ILGIN |
5.6.2018 | 15:30 | Bilgi Yönetimi | KS | Öğr. Gör. Bülent HASTÜRK |
5.6.2018 | 16:30 | Girişimcilik | KS | Öğr. Gör. Sevginar NALBANTOĞLU |
6.6.2018 | 15:30 | İş ve Sos. Güv. Hukuku | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
7.6.2018 | 15:30 | Kamu Özel Kesim Yapısı | KS | Öğr. Gör. Sami AVCU |
8.6.2018 | 15:30 | Bil.Muh. Yazılımları | KS | Öğr. Gör. Sercan GÜLAY |
Not:UZEM sınavlarında kapı liste uygulaması yapılacaktır. |